Değil Hakkında Detaylar bilinen ankara haberleriYunanistanlı medyası savaş çığırtkanlığına devam ediyor! Atina'nın TSK'evet karşı satın alacağı silahları yazdılar

Tartıştığı eşini öldürdükten sonrasında intihar etti Ankara Valiliği uyardı: Sıkıntısızşam saatlerine özen FETÖ'nün kamudaki saklayarak yapılanmasına operasyon: 19 gözaltı Kızılcahamam'da uluslararası masa tenisi buluşması

Benzin fiyatlarına akşam nısıfsından itibaren 47 kuruş tenzilat geldi. Değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı. 15 Kasımdan beri ardı arkası kesilmeyen iskonto ve zam haberlerinin kazananı benzen evet! SON OLARAK YAPILAN İNDİRİM VE ZAMLAR

Hürriyet Ankara’nın şehir sorunlarını duyuran ‘MAHALLENİN NABZI’ haber serisinde ‘Moloz yığını farelere yuva evet’ başlığıyla gündeme getirmiş olduğu sıkıntı çözüme kavuşuyor.

Ankara Valisi Vasip Şahin, Düzce'de meydana mevrut depremin arkası sıra Ankara'da herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını açıkladı.

İngiliz menşeili Daily Mail, Düzce'bile meydana mevrut depremi manşetine taşıdı. İngiliz gazetesi haberde şu ifadeleri kullandı:

Ankara'da bir süt istasyonunda çıkan silahlı çatışma, perva dolu anların evetşanmasına neden oldu. Aralarında husumet olan dü nefer istasyonda birbirlerine mermi evetğdırdı. Çatışmada her dü erkek de hayatını kaybetti.

Bu şiddet türleri bazı farkında olmadan yaşanırken uzmanlar şiddeti anlamak derunin önce şiddeti ve türlerini tanılamamak gerektiğini vurguluyor

Beypazarı’nın meşhur havucunu 80 katlı baklavalarında kullanarak farklı bir lezzet oluşturan Beypazarı Kınalı Eller Kooperatifi’ndeki kadınlar, “Halk açması 80 katlı baklavamızı, Beypazarı’nın ankara haberleri havucuyla tatlandırdık.

Ankara’nın Sincan ilçesinde kâin bir piyes salonuna anahtarla mevrut 4 can pompalı tüfekle taarruzda bulunmuş oldu. Olayda kişi kaybı ve yaralanma olmadı.

Ama önlıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz tefsir platformlarında henüz sağlamlıklı bir atışma ortamını temin buyurmak amacıyla ortaya koyduğumuz temelı versiyon ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çatlatmak istiyoruz.

2Taksim'deki 25 Son teşrin eylemine aynasız müdahalesi: Aralarında gazetecilerin de başüstüneğu hanımlar gözaltında!

Son dakika: Uçak kadar hızlı katar geliyor! Ankara-İstanbul arası 80 an Son zaman: Temiz Hablemitoğlu suikastında yeni evolüsyon!

GALERİNİN DEVAMI Son zaman sarsıntı haberi:  İstanbul ve çevresinde hissedilen deprem meydana geldi.

HDP’nin savunması AYM’ye sunulduYargıtay Kellesavcısı Bekir Şahin aracılığıyla 7 Haziran 2021’bile HDP üzerine oluşturulan mantinota davasında katılmış defans süreci tamamlandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Detaylar bilinen ankara haberleri”

Leave a Reply

Gravatar