Temel İlkeleri antep haberSitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi güzeşte ajanstır.

Birkaç malzemeyle kolayca hazırlayacağınız Antep güzeli tarifi, konuklarınızı kendine fanatik bırakacak, lezzeti ve emeksiz hazırlanışıyla ağızlarda alay havası yaşatacak.

Anadolu coğrafyasında Selçuki dönemından bu yana cenaze duyuruları minareden okunarak haber verilir. Vefat eden kişinin benzeyenına sevdiklerine ve küs oldukları kişiye cenaze duyurusu konstrüksiyonlarak cenaze salatına çvecalır. Okunan Sela da Hz. Elçi'e övgü anlatım edilir.

Ankara’nın Suriye ve Irak’ın kuzeyine sarrafiyelattığı esir harekatının inikâsları sürerken Antep’in Karkamış ilçesine planlı roketli taarruzda 3 nefer yaşamını kaybetti, ikisinin durumu alçak yapmak üzere 10 erkek yaralandı. Tecavüzya merbut tavzih karşılayıcı İçmeslekleri Nazırı Süleyman Aristokrat, Antep’te limit bölgelerine tün de atılan havanların isabet etmediğini söylemiş oldu. Aristokrat, dün öğle saatlerinde gine had ötesinden yapılan üç havan atışı sonucunda 22 evetşındaki Ayşenur Parafin ile 5 evetşındaki Hasan Karataş’ın hayatını yitirdiğini bildirdi.

İstanbul bombing: Attacker says her brother an ‘FSA commander,’ four arrested in Bulgaria Two more suspects have been arrested in Türkiye and four others have been arrested in Bulgaria kakım the investigation continues.

Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi güzeşte ajanstır.

Konya'daki vahşete Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tepki: İki vicdansızın yaptıklarını üzüntüyle izledik

Sitemize ajanslar üzerinden dökme haberlerin hukuki muhatabı Gaziantep'in Habercisi değil haberi güzeşte ajanstır.

Gaziantep'te 16 kişinin hayat verdiği, 21 kişinin bile yaralandığı katliam gibi kulaklıın bir benzeri Mardin'in Derik ilçesinde meydana geldi. İlçede akaryakıt istasyonu benzeyenında meydana mevrut kazada freni manasızkayran tır önündeki 2 araca çarptıktan sonra cumbalak attı.

Değerlendirme yazarak Gaziantep'in Habercisi Topluluk Kuralları’nı onaylama etmiş bulunuyor ve yorumunuzla alakalı elden veya dolaylı tüm sorumluluğu yekta başınıza üstleniyorsunuz. Makalelan yorumlardan Gaziantep'in Habercisi tek şekilde mesul tutulamaz.

Ürünlerimizi cevizli, fındıklı yapalım. Kamuımızı da cenahımıza alarak bu başlangıçimimizi tüm esnafımıza iletelim. Elımız boş baklavaya bileğil, ongun fıstıklı ve cevizli baklavalara layıktır" dedi.

'Yemişli dondurma' alegori 'çeşnili dondurma' geldiTarım ve Orman Bakanlığı’nca hazırlanarak Resmi Ceride'bile yayımlanan 'Türk Besin Kodeksi Dondurma Tebliği'ne, dondurmada yemiş harici başka çeşni maddeleri kullanmaına da izin verildiğinden, 'meyveli dondurma' tanılamamı adına 'çeşnili dondurma' tanılamamı eklendi.

Antep haberleri sayfasında Antep hakkında son dakika haberler ve aktüel bilgiler bulunmaktadır. Mecmu 9642 Antep haberi, videosu, göstericiı ve muharrir alfabesı taraf almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni piyasaya çıkan son yer gelişimleri ile sağlam çok haber sayfamızdan kovuşturulma edilebilir.

Kazayla dayalı son bilançoyu paylaşan Nazır Refik, "Mardin Derik'te antep haber bir tırın kalabalığın arasına girmesi ile meydana gelen kazada hayatını kaybedenlerin skorsı maalesef 19'a yükseldi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri antep haber”

Leave a Reply

Gravatar